Вітаємо з перемогою!


Державний навчальний заклад “Бердичівське вище професійне училище” вітає викладача української мови та літератури БЛІЗНІЧЕНКО ЮЛІЮ ОЛЕКСАНДРІВНУ та здобувача освіти КУЛЕШОВА НАТАНІЄЛЯ з перемогою у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості!!! Ми знаємо, що це важливий і нелегкий конкурс. Впевненість, бойовий настрій, наполегливість, харизма, прагнення, сила духу — все сьогодні вам допомогло дійти до переможного піку. Бажаємо ніколи не стояти на місці, досягати в цьому житті всього, що так для вас важливо. Не бійтеся відкривати таланти!!!

Коментування вимкнено

Запрошуємо на навчання!


Коментування вимкнено

Всесвітній день охорони праці


ДНЗ “Бердичівське ВПУ” долучається до відзначення Дня охорони праці. Цого року він призначений боротьбі з пандемією смертельно небезпечної недуги коронавірусної хвороби COVID-19, яка панує у всьому світі. Девізом відзначення цього дня у 2020 році є “Зупинимо пандемію: безпека і здоров`я на роботі можуть врятувати життя”.

Коментування вимкнено

Черговий звіт перед трудовим колективом


24 квітня 2020 року відбулися збори трудового колективу державного навчального закладу «Бердичівське вище професійне училище». Збори пройшли у формі онлайн-конференції на платформі  Zoom. У такому режимі директорка училища Тетяна Петрівна Поліщук презентувала колективу звіт щодо виконання умов контракту за період  2017 – 2020 рр. До участі  у вебконференції також долучилися представниці управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації заступник начальника Липовецька Ольга Григорівна; головний спеціаліст відділу з питань професійно-технічної та вищої освіти Осипович Наталія Євгенівна; провідний інспектор Теребіж Сталіна Олександрівна.

У звіті Тетяна Петрівна акцентувала увагу на особистих досягненнях, здобутках педагогічного колективу, перемогах учнівської молоді, а також успішній реалізації в професійній діяльності випускників та випускниць училища.  Зокрема, 6 березня 2020 року Тетяна Петрівна Поліщук отримала державну нагороду – «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ». Відповідний Указ голови держави розміщено на сайті Президента України. За звітний період також суттєво покращилась матеріально-технічна база і освітні можливості закладу. Діяльність директорки  позитивно охарактеризували всі учасники й учасниці онлайн-зборів і висловили сподівання, що Тетяна Петрівна керуватиме цим закладом освіти й надалі. Колектив училища, очолюваний Тетяною Петрівною Поліщук, готовий до усіх перетворень в системі професійної  (професійно-технічної) освіти, оскільки має для цього всі необхідні ресурси: творчо працюючі  кадри, талановиту та ініціативну учнівську молодь, матеріальну базу і компетентну директорку, яка впевнено закріпила навчальний заклад серед лідерів області.

Коментування вимкнено

Літературна візитка краю


Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Національною спілкою письменників України з грудня 2019 року розпочали проведення конкурсу вебсайтів «Літературна візитка краю».

Творча група ДНЗ «Бердичівське ВПУ» взяла участь у конкурсі і  упродовж трьох місяців активно працювала над власним вебресурсом. Здобувачі освіти групи 30 ТС, майстер в/н Лілія Олександрівна Бабич, а також викладач української мови та літератури Юлія Олександрівна Блізніченко створили сайт, присвячений Шолому Алейхему, оскільки саме цей письменник дуже влучно й концептуально відкривав на сторінках творів історію й красу Бердичева.

У процесі створення вебсайту, залучившись підтримкою працівників Бердичівської центральної міської бібліотеки, розробники опрацювали велику кількість друкованих матеріалів, переглянули фільми, відвідали музеї міста та детальніше ознайомились з творами письменника. Кожен учасник творчої групи відкрив для себе щось нове і несподіване у житті та творчості письменника, поповнивши знання про  рідний край.

Результатом кропіткої праці став ось цей веб-сайт https://sites.google.com/view/sholom-aleyhem . Саме тут можна знайти багато цікавої інформації про Шолом Алейхема і Бердичів.

Коментування вимкнено

Оголошення


Коментування вимкнено

Оголошення


https://sites.google.com/view/bvpu33dn
Коментування вимкнено

Увага! Застереження!


Коментування вимкнено

Навчаємось дистанційно


12.03.2020р. – 03.04.2020р. – освітній процес в училищі буде здійснюватись за дистаційною формою. Посилання на сайт дистанційного навчання: https://sites.google.com/view/bvpu33dn

Коментування вимкнено