Знайомство з інноваційними технологіями


Для здобувачів освіти ДНЗ “Бердичівське ВПУ”, які навчаються за професією «Кондитер», викладачка професійно-теоретичної підготовки Олена Василівна Вільчинська та майстер виробничого навчання Лариса Павлівна Слободенюк організували екскурсію на ТОВ “Бердичівський хлібозавод”. Захід відбувся 22 вересня 2021 року, у ході зустрічі учнівська молодь мала змогу дізнатися про особливості інноваційних технологій у виробництві.

Коментування вимкнено

Ми за мир!


21 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний день миру. Мета свята – привернути увагу до теми миру, адже це найбільша цінність людства. Здобувачі освіти ДНЗ «Бердичівське ВПУ» стали учасниками заходів на підтримку миру. В училищі відбувся флешмоб «Ми за мир!», а на виховних годинах наші учні виготовили паперових голубів як символ миру в Україні і світі, проявили свою творчість у малюнках та мініесе на тему «Життя без війни».

Коментування вимкнено

Кваліфікаційна атестація з професії “Кухар”


З 14 вересня по 17 вересня 2021р. у групах 19кп та 20К було проведено поетапні кваліфікаційні атестації на робітничі розряди з професії «Кухар».Здобувачі освіти успішно виконували свої завдання, застосовували набуті вміння та навички, проявляли фантазію , творчо підішли до оформлення та подачі страв.

Коментування вимкнено

Гривні – 25


У вересні 2021 року українська національна валюта – гривня – святкує 25-річчя. З цієї нагоди в нашому училищі були проведені уроки фінансової грамотності на основі дидактичних матеріалів, розроблених експертами Національного банку України. Здобувачі освіти дізналися про історію гривні, вчилися аналізувати фінансові новини та намагалися розпізнати підроблені купюри, а ще дізналися, що таке грошові реформи, якими вони бувають, як проводяться у світі і як відбувалась в Україні грошова реформа 1996 року.

Коментування вимкнено

Практично-орієнтована екскурсія закладами громадського харчування


Сьогодні для наших першокурсників була проведена практично-орієнтована екскурсія кращими закладами громадського харчування міста. Майбутні кухарі відвідали ресторани «Княжий град» та «More v Poli», де довідалися про тонкощі організації ресторанного бізнесу в нашому регіоні. У кафе «East West», « Luigi» та «Seven Burgers» здобувачі освіти мали можливість побачити сучасні умови праці кухаря, а також обговорити теми проходження навчальної практики, стажування та кар’єрного зростання. Організувала екскурсію викладач Олена Василівна Вільчинська.

Коментування вимкнено

8 вересня – Міжнародний день грамотності


8 вересня – Міжнародний день грамотності. Не виникає жодного сумніву в тому, що письменність має важливе значення для всього населення Землі. Саме грамотність допомагає нам засвоїти найважливіші життєві навички, які дають можливість гідно протистояти викликам епохи і досягати успіху. Здобувачі освіти ДНЗ «Бердичівське ВПУ» теж символічно відзначили це свято: перевірили рівень своєї грамотності, пригадали основні зміни у новому українському правописі, дізналися значення неологізмів, які активно проникають в наше мовлення. В бібліотеці училища була організована виставка сучасної літератури, а поповнити словниковий запас учні змогли у грі «Ерудит», яку отримали за участь у конкурсі “Літературна візитка краю”. А Ви вважаєте себе грамотною людиною?:)

Коментування вимкнено

Особливе свято


Перший вересневий день, День знань, – особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою.

Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання і кожне людське серце відгукується на заклик першого дзвінка!

У цей день державний навчальний заклад “Бердичівське вище професійне училище” поповнилося новими членами нашої родини, людьми, які вирішили саме у нас збудувати свою стежину  дорослого життя.

Сьогодні педагогічний колектив бажає юним здобувачам освіти від щирого серця успіхів в освітньому процесі, нехай нові знання приносять тільки приємні враження!

Коментування вимкнено

Оголошення


Коментування вимкнено

Оголошення


Коментування вимкнено