Обласна олімпіада з предмета “Інформаційні технології”


2 квітня 2021 року за допомогою інструменту Google Meet проведено олімпіаду у дистанційному форматі з предмета «Інформаційні технології», у якій брали участь 20 учасників з 20 навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти та територіальних відокремлених спеціалізованих відділень. Центром проведення олімпіади був Житомирський державний університет імені Івана Франка (ректор Киричук Галина Євгеніївна). Захід проведений у 2-а тури: І – практичний (завдання у Word, Excel, PowerPoint); ІІ – теоретичний (тестові завдання). За підсумками олімпіади переможцями стали:

1 місце: Трончук Максим, здобувач Житомирського професійного політехнічного ліцею (викладач Войтович І.П.)та Калінчук Олексій, здобувач ДНЗ «Центр сфери обслуговування м. Житомира» (викладач КуровськаМ.Ю.);

2 місце: Кулик Артур, здобувач Професійно-технічного училища №4 м. Бердичева (викладач Трембовецька С.О.) та Риндич Кирило, здобувач Коростишівського професійного аграрного ліцею (викладач ОпанасенкоА.С.);

3 місце: Кулешов Натанієль, здобувач ДНЗ «Бердичівське вище професійне училище» (викладач Оленюк Д.О.) та Полинець Артем, здобувач ДНЗ «Олевський професійний ліцей» (викладач Полосенко С.Л.). Вітаємо переможців!

Професійна освіта Житомирщини

Коментування вимкнено

З днем гумору!


Коментування вимкнено

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт


З 15 березня 2021 року проводився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Житомирського територіального відділення Малої академії наук України. Здобувач освіти ДНЗ «Бердичівське вище професійне училище» Ковтонюк Андрій брав участь у науково-дослідницькій роботі відділення «Історія», секція «Історичне краєзнавство». Тема роботи: «Мистецтво Сергія Танадайчука як приклад «наївного мистецтва»». Керівник – викладач історії Ружанцева Г.С.. Конкурс-захист тривав два дні у дистанційній формі. 17 березня Андрій успішно пройшов постерний захист, а 18 березня виступив на науковій конференції.

Коментування вимкнено

Фестиваль екологічного кіно «Кіно-ЕСО-FЕSТ»


Здобувачі освіти взяли участь у ІІ обласному фестивалі екологічного кіно «Кіно-ЕСО-FЕSТ», який проводив комунальний заклад позашкільної освіти «Обласний еколого-натуралістичний центр» Житомирської обласної ради. Майбутні кухарі – Євгеній Залюбовський та Олександра Ксіндзук під керівництвом викладача біології Юлії Віталіївни Лібіченко здобули ІІ місце у номінації «Соціальний ролик» і отримали диплом управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації. Конкурсанти присвятили свою відеороботу проблемі сміття, яка, на жаль, у нашій місцевості не втрачає актуальності.

Коментування вимкнено

Участь у Міжнародному дистанційному конкурсі «Олімпіс 2020»


За ініціативи викладачки іноземної мови Ірини Василівни Лесько здобувачі освіти ДНЗ «Бердичівське ВПУ» взяли участь у Міжнародному дистанційному конкурсі «Олімпіс 2020». Мета конкурсу – підвищити мотивацію молоді до навчання, зацікавити актуальними матеріалами з предметів. За результатами конкурсу учень училища Натанієль Кулешов нагороджений дипломом І ступеня з української мови та літератури і дипломом учасника з іноземної мови. Викладачки Ірина Василівна Лесько та Юлія Олександрівна Блізніченко отримали сертифікати та вдячність за організацію участі здобувачів освіти у конкурсі.

Коментування вимкнено

З днем народження, Тарасе!


9 березня – День народження Тараса Шевченка. Перо видатного мислителя подарувало нашому народу велику кількість творів, які мали вирішальне значення у становленні й розвитку нової української літератури та стали рушійною силою у боротьбі за незалежність. Сьогодні вся Україна вшановує пам’ять великого Кобзаря, згадує його творчість, що не втрачає своєї актуальності у наші дні. Тарас Шевченко – унікальна постать, яка крізь віки залишається сучасною і популярною.

Коментування вимкнено

Привітання з нагоди 8 Березня


Дорогі жінки, вітаємо вас з Міжнародним жіночим днем! Бажаємо вам тепла і любові в серцях, чудового настрою і прекрасного самопочуття. Даруйте усмішки, радійте та отримуйте задоволення від життя! Щастя вам, успіхів завжди і в усьому!

Коментування вимкнено

VIІІ Всеукраїнська інтернет олімпіада з англійської мови «На урок»


У лютому 2021 р. здобувачі освіти груп 20К і 19КП брали участь в VIІІ Всеукраїнській інтернет олімпіаді з англійської мови «На урок» – Зима 2021. Кулешов Натанієль (група 19КП), Юрчишина Вікторія (група 20 К) та Сільвейструк Анастасія (група 19КП), посіли перше, друге та третє призові місця відповідно та отримали дипломи. Викладач іноземної мови Лесько І.В. отримала свідоцтво про підготовку трьох переможців інтернет олімпіади.

Коментування вимкнено

Відкритий урок з англійської мови на тему “Europe Day”


2 березня 2021 року викладачем іноземної мови Іриною Василівною Лесько було проведено відкритий урок з англійської мови на тему “Europe Day”. Здобувачі освіти груп 20К та 19КП підготували змістовні повідомлення про Європейську співдружність, поглибили свої знання про європейську кухню. Під час заходу також було організовано «Європейську вікторину», метою якої було сприяти розширенню світогляду здобувачів освіти, їх розумовому вихованню, розвитку пізнавальних інтересів і творчих здібностей. Здобувачі освіти обох груп продемонстрували винахідливість та високий інтерес до вивчення англійської мови.

Коментування вимкнено

Зимовий випуск -2021


Зимовий випуск -2021 здобувачів освіти з професій: “Кухар 5 розряд; офіціант 3 розряд” (група 17К);”Цукерник 3 розряд; кондитер 3 розряд” (група 11-11К)

Коментування вимкнено