Конкурс есе імені Сергія Кемського до Дня Гідності та Свободи


У вересні ‒ листопаді 2019 року Національним центром «Мала академія наук України» було організовано та проведено конкурс есе імені Сергія Кемського до Дня Гідності та Свободи.

Конкурс проводився для вшанування пам’яті Сергія Кемського – журналіста, політолога, Героя Небесної Сотні. Мета заходу – формування та розвиток умінь і навичок літературної діяльності учнів, підтримка талановитої молоді і творчої праці педагогів, залучення молодого покоління до поглибленого розуміння суспільних перетворень. Цьогоріч у конкурсі взяли участь понад п’ятсот учнів з різних закладів освіти України.

Учениця ДНЗ «Бердичівське вище професійне училище» Поліна Столярчук під керівництвом викладачки української мови та літератури Юлії Олександрівни Блізніченко взяла участь у конкурсі і увійшла до списку переможців. За есе «Дорога до Щастя» Поліна нагороджена дипломом НЦ «МАНУ».

Коментування вимкнено

День кар`єри


26 листопада 2019 року Бердичівським міським центром занятості була організована зустріч майбутніх абітурієнтів з представниками освітніх закладів на базі МПК ім. А.Шабельника.

ДНЗ «Бердичівське ВПУ» також долучилось до цього свята професійної майстерності. Наша програма була представлена так, щоб надати можливість майбутнім випускникам шкіл ознайомитись з інформацією про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості робітничих професій на базі училища.

Сподіваємось, що яскравий презентаційний фільм та творчий літературний мікс “У профтехосвіті ми талановиті!” допоможе молоді визначитися з вибором професій і стати на правильний шлях.

Коментування вимкнено

Обласна секція методистів ЗП(ПТ)О


20 листопада 2019 року на базі ДНЗ «Бердичівське ВПУ» проходила обласна секція методистів.

Усіх гостей  очікувала дуже насичена програма. Вітання розпочалося із «кола дружби», яке допомогло налаштуватися  на продуктивну роботу.

 Знайомство з закладом проходило у вигляді демонстрації відеофільму про нашу роботу та здобутки. Наступним етапом став виступ заступника директора з НВР Артеменко С. М. на тему «Організаційний супровід дослідно-експериментальної роботи педагогічного  колективу ЗП (ПТ)О»

   Методист училища Осипчук О.В. розповіла про роль методиста ЗП(ПТ)О в розвитку компетентностей педагогічних працівників, а також продемонструвала виробничі та педагогічні технології, які впроваджують в освітній процес викладачі та майстри виробничого навчання училища.

     Далі за планом учасники секції відвідали уроки  теоретичного  та виробничого навчання.

     Урок теоретичного навчання з предмета «Ліквідація аварій та їх наслідків, надання першої долікарської допомоги» підготували і провели викладачі Лібіченко Ю.В. та Цегельник М.С. 

Урок був цікавий тим, що викладачі використали велику кількість різноманітних інноваційних педагогічних технологій.

     Не менш цікавим та методично досконалим був урок виробничого навчання з професії «Кондитер», де майстер Клименюк Р.Б. продемонструвала майстер-клас з виготовлення прикрас із шоколаду.

     Після обговорення відкритих уроків виступили голови методичних комісій та показали результати впровадження нових освітніх програм.

     Артеменко С.М. розповіла про психологічний супровід діяльності педагогічного колективу щодо удосконалення науково-методичної та дослідно-експериментальної роботи.

Завершилась робота секції методистів традиційним обговоренням усіх заходів, де члени секції на високому рівні оцінили діяльність всіх учасників, а далі гостей чекав концерт від учнів училища.

Коментування вимкнено

Перемагати – це по-нашому!


22 листопада 2019 року на базі ДНЗ “Центр сфери обслуговування м.Житомира” відбувався другий етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності “WorldskillsUkraine”. Конкурсанти від ДНЗ «Бердичівське ВПУ» взяли участь у двох професійних компетенціях: “Кулінарне мистецтво”та “Кондитерське мистецтво”. “Кулінарне мистецтво”представив випускник училища Осіпчук Святослав, який готував “Лосось з гуакамоле”, крем-суп з броколі та завиванець “Оригінальний” і здобув призове ІІІ місце “Кондитерське мистецтво” представила Богун Анастасія з десертом “Anasteisha” і посіла ІІ місце серед усіх конкурсантів. Підготували переможців викладач Олена Василівна Вільчинська та майстри виробничого навчання Надія Володимирівна Побережець з Роксоланою Броніславівною Клименюк.
Коментування вимкнено

Кваліфікаційна пробна робота (гр. 17К)


     У ДНЗ «Бердичівське ВПУ» 18 листопада учні групи 17К виконували кваліфікаційну пробну роботу, якою завершили другий етап навчання з професії «Кухар». Здобувачі освіти закріпили свої знання з виробничого навчання і отримали кваліфікацію кухаря 4 розряду.

     Учні продемонстрували вміння та навички у приготуванні страв; проявили організаційні здібності, творчість та естетичний смак у оформленні кваліфікаційних робіт.

Коментування вимкнено

Цукерник 1 розряду


У державному навчальному закладі «Бердичівське вище професійне училище» здобувачі освіти навчаються за професією «Цукерник». Професія цікава і дуже «смачна». Освітня діяльність здійснюється на основі дуального навчання, тобто уроки виробничого навчання, як і виробнича практика, проходять на кондитерській фабриці «Житомирські ласощі». Там учні вчаться раціонально і ефективно організовувати працю на робочому місці, вивчають і відпрацьовують технологічні процеси виготовлення цукерок, засвоюють прийоми виробництва, набувають вміння і навички з виготовлення ласощів різного асортименту.

     15 листопада 2019 року була проведена кваліфікаційна пробна робота. Учні самостійно на робочих місцях виконували функціональні місця цукерника складністю 1 розряду згідно з вимогами кваліфікаційної характеристики. Також виконано виготовлення  корпусів цукерок з крохмалю після вистоювання; знімання готової продукції з транспортера; обслуговування потоково-механізованої лінії з прискореним вистоюванням цукерок; додавання смакових, барвникових, ароматизованих  речовин.

     Усі учні після виконання пробних робіт отримали кваліфікацію «Цукерник 1 розряду».

Коментування вимкнено

День української писемності та мови


8 листопада 2019 року у ДНЗ «Бердичівське ВПУ» відбулись заходи до Дня української писемності та мови. Учні стали учасниками інтернет-олімпіади з української мови на освітній платформі «На урок» і отримали сертифікати. Майбутні кухарі з групи 18 КП проявили свою фантазію у створенні казок «Пригоди осіннього листочка» та «Літачок, який боявся висоти».

Педагогічний колектив також не залишився поза святом, адже для наставників учні організували конкурс на знання української фразеології. Кожен учасник отримав мотиваційний прапорець та солодкий подарунок.

Цього дня учні й викладачі долучились до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності, щоб підтримати рідну мову і перевірити власні знання з українського правопису. На завершення всі охочі мали змогу сфотографуватися з тематичною бутафорією.

Коментування вимкнено

Крок до професійної самореалізації


22 жовтня 2019 року до ДНЗ «Бердичівське ВПУ» з профорієнтаційною метою завітали представники Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права. Майбутнім випускникам училища гості детально розповіли про переваги навчання в коледжі та особливості вступу на денне і заочне відділення. Для тих, хто планує після училища продовжувати навчання, було запропоновано пройти тестування для вступу в коледж і перевірити свої можливості.

Коментування вимкнено

Челендж “Сильна нація”


Учні ДНЗ “Бердичівське ВПУ” взяли участь у військовому челенджі “Сильна нація”, який запустила Національна гвардія України. Захід організували та провели викладач фізичної культури Оліх Д.В. та викладач предмета “Захист Вітчизни” Осипчук В.М. Учасники челенджу підтягувалися на турніку і віджималися на брусах по 10 разів у бронежилеті вагою 10 кг. Вправи виконували учні І-ІІІ курсів і викладач фізичної культури Оліх Д.В.
Коментування вимкнено

День кар’єри


Вибір професії – один з найскладніших і найвідповідальніших кроків у житті людини. Визначитися з цим вибором сучасній молоді щороку допомагають працівники центру зайнятості та освітяни.

16 жовтня 2019 року в Семенівській ОТГ  відбувся День кар’єри «Озвуч талант громаді». Захід ініційований Бердичівським міським центром зайнятості.  Для молоді були представлені локації різних сфер діяльності, проводились цікаві майстер-класи,  демонструвалась виставка досягнень виробництва.

Учні ДНЗ «Бердичівське ВПУ» творчо презентували свій навчальний заклад. Відомі театральні герої: Проня Прокопівна (Карина Лисак), Секлета (Олена Павлова), популярний співак Олег Винник (Ілля Дроздов) та інші улюблені персонажі через театралізоване дійство розповідали про професії, які здобувають в нашому училищі.

Сподіваємось, що старання всіх учасників заходу стануть в нагоді майбутнім випускникам і будуть вагомим аргументом у виборі професії.

Коментування вимкнено