![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-23_13-21-51-1024x578.jpg)
23 квітня у світі відзначають Міжнародний день англійської мови. Подію започаткувала Організація Об’єднаних Націй 19 лютого 2010 року. Метою Міжнародного дня англійської мови є поширення використання англійської, як однієї з шести мов ООН, залучення суспільства до багатомовності.
З метою популяризації вивчення англійської мови, здобувачі освіти Вікторія Виговська, Антон Кондратюк та Владислав Крюков, під керівництвом викладачки іноземної мови Iryna Lesko, створили комунікативну гру ‘Let’s Have a Chat’ та провели її для учнівської молоді та викладачів училища.
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/MyCollages-3.jpg)