![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-21_10-51-09-761-771x1024.jpg)
Здобувач освіти ДНЗ «Бердичівське ВПУ» групи 32ТС Антон Кондратюк посів ІІ місце у фінальному (обласному) етапі конкурсу фахової майстерності з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» серед закладів фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти Житомирської області. Підготував учасника майстер виробничого навчання Володимир Фурзіков.
Конкурсанти демонстрували знання з будови, принципу роботи та регулювань тракторів, правил дорожнього руху, практичного виконання комплектування орного агрегату та його роботи в загінці.
Захід відбувся 20 квітня 2024 року на базі Житомирського агротехнічного фахового коледжу. Організатори поставили за мету не просто підвищити рівень практичної підготовки здобувачів освіти, а й популяризувати професію механізатора, щоб молодь усвідомлено обирала майбутній фах і робила свій внесок у майбутнє України.
Вітаємо нашого учасника та його наставника з новим досягненням! Пишаємось, що в нашій команді є справжні професіонали, які обожнюють свою професію, прагнуть удосконалювати майстерність і ділитися цінним досвідом.
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/439839255_767292152161280_4653888742517948021_n.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/437926521_767291665494662_4287580485574209221_n-1024x768.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/437530469_3634947463500378_498008694297217190_n-1024x943.jpg)