![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-16_11-00-52-2-1024x461.jpg)
Здобувачі освіти ДНЗ «Бердичівське ВПУ» відвідали музей 26-ї артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича. Учасники екскурсії ознайомились з експозиціями, які зберігають пам’ять про героїчне минуле нашого народу і висвітлюють сучасні події російсько-української війни: фото, особисті речі військових, обмундирування та зброя, розповіді про окремі операції, дошка шани пам’яті загиблих Героїв і багато інших цікавих та важливих речей. Музей – жива частинка нашої історії, яку, як доводить життя, потрібно знати кожному українцю, щоб не втратити свою незалежність і свободу.