![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/437054257_944614104118127_9067289945891806327_n-768x1024.jpg)
Поетапна кваліфікаційна атестація з професії «Кондитер» (3 розряд) у групі 15-11К. Майстрині виробничого навчання – Оксана КОЛЕСНИК та Лариса СЛОБОДЕНЮК.
Під час атестації здобувачі освіти продемонстрували набуті практичні навички, а також вдало реалізували свою фантазію та творчість в оформленні кондитерських виробів з дріжджового, пісочного і бісквітного тіста. Найкращі роботи були у Сидорук Марини, Ліщук Олександри та Кравчук Христини.