У вересні ‒ листопаді 2019 року Національним центром «Мала академія наук України» було організовано та проведено конкурс есе імені Сергія Кемського до Дня Гідності та Свободи.
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/74228936_2396518353804082_5818265936737599488_n-768x1024.jpg)
Конкурс проводився для вшанування пам’яті Сергія Кемського – журналіста, політолога, Героя Небесної Сотні. Мета заходу – формування та розвиток умінь і навичок літературної діяльності учнів, підтримка талановитої молоді і творчої праці педагогів, залучення молодого покоління до поглибленого розуміння суспільних перетворень. Цьогоріч у конкурсі взяли участь понад п’ятсот учнів з різних закладів освіти України.
Учениця ДНЗ «Бердичівське вище професійне училище» Поліна Столярчук під керівництвом викладачки української мови та літератури Юлії Олександрівни Блізніченко взяла участь у конкурсі і увійшла до списку переможців. За есе «Дорога до Щастя» Поліна нагороджена дипломом НЦ «МАНУ».