![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/80228434_845011279269125_2273109242384744448_n-768x1024.jpg)
Упродовж вересня-листопада 2019 року проходив Всеукраїнський літературний конкурс «Україна в барвах слова» серед учнівської молоді України, який організував Національний музей літератури України спільно з Національною спілкою письменників України за сприяння БО «БФ «Серце до серця». Учасниками конкурсу стали творчі молоді люди з 14 областей України. Учні ДНЗ «Бердичівське ВПУ» Ковальчук Вікторія та Натанієль Кулешов, які здобувають професію «Кухар; пекар», теж представили на розгляд журі свої роботи, написані під керівництвом викладачки української мови та літератури Юлії Олександрівни Блізніченко. За підсумками конкурсу Вікторія отримала диплом учасника, а Натанієль став переможцем у номінації «Віртуоз слова». Крім дипломів учнів ще нагородили медалями від Національного музею літератури України і заохотили до подальших досягнень приємними подарунками.