26 листопада 2019 року Бердичівським міським центром занятості була організована зустріч майбутніх абітурієнтів з представниками освітніх закладів на базі МПК ім. А.Шабельника.
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/77429639_443930283202822_3662791356054503424_o.jpg)
ДНЗ «Бердичівське ВПУ» також долучилось до цього свята професійної майстерності. Наша програма була представлена так, щоб надати можливість майбутнім випускникам шкіл ознайомитись з інформацією про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості робітничих професій на базі училища.
Сподіваємось, що яскравий презентаційний фільм та творчий літературний мікс “У профтехосвіті ми талановиті!” допоможе молоді визначитися з вибором професій і стати на правильний шлях.