![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-01_12-42-45-425-1024x768.jpg)
1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день порозуміння з ВІЛ-інфікованими. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема, підвищує рівень обізнаності про захворювання і його профілактику.
«Ми проти СНІДу» – під таким гаслом у державному навчальному закладі «Бердичівське вище професійне училище» був проведений відеолекторій «Міфи про ВІЛ/СНІД, які ви вважаєте фактами». Такі заходи допомагають здобувачам освіти усвідомити всю небезпеку, яку несе хвороба, уберегти себе від цього страшного захворювання, зробити правильний вибір у житті.
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-01_12-42-13-329-1024x768.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/images-768x1024.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-01_12-43-09-933-1024x768.jpg)