![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-25_17-05-58-1024x768.jpg)
ДНЗ «Бердичівське ВПУ» продовжує знайомити молодь з цікавою та смачною професією «Кухар». Нещодавно викладачка та майстри виробничого навчання нашого училища провели виїзний кулінарний майстер-клас для здобувачів освіти однієї зі шкіл Семенівської ТГ.
Викладачка предметів професійно-теоретичної підготовки Ірина Перетятько та майстриня виробничого навчання з професії «Кухар» Ірина Залозна продемонстрували технології приготування гарячої основної страви «Реберця в пікантному соусі», млинців з грибами та салату «Бердичівський». Готували також смачні десерти: млинці з солодкими начинками та профітролі з вершковим кремом. Майстер виробничого навчання Сергій Васильчук показав приклад правильного та стильного сервірування столу.
Глядачі мали можливість долучитися до кулінарного мистецтва і проявити фантазію під час презентації власноруч приготовлених страв.
Кухар – це не лише технічна професія, а й творча, тонка та багатогранна водночас, яка ніколи не втрачала своєї актуальності. Наше училище дає старт майбутнім успішним кухарям, які улюблене заняття зробили справою усього життя.
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-25_17-05-39-1-768x1024.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-25_17-05-43-1-768x1024.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-25_17-05-58-2.jpg)