![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/406097282_866599205252951_8190691470087059648_n-1024x608.jpg)
27 листопада 2023 року українці відзначають 160-річчя від дня народження відомої української письменниці, громадської діячки, активної учасниці феміністичного руху та важливої постаті в українській літературі – Ольги Юліанівни Кобилянської.
В цей день здобувачі освіти ДНЗ «Бердичівське ВПУ» на тематичній годині спілкування дізналися цікаві факти з життя славетної авторки творів про долю жінки, переглянули сучасні відеоматеріали та інсценізації, прочитали спогади друзів, знайшли та проаналізували уривки з її творів, які розкривають світогляд та переконання письменниці. Перевірити свої знання здобувачі освіти мали можливість на платформі «НаУрок», де проводиться Всеукраїнський інтернет-конкурс «Ольга Кобилянська: 160 років поза часом».
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/406075215_866599271919611_4527239969384084418_n-462x1024.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/406536865_866599128586292_8660116335151785056_n-1024x911.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/406202640_866599175252954_7360976107413307685_n-462x1024.jpg)