![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/407065051_869366681642870_7453862963290396191_n-748x1024.jpg)
Здобувач освіти ДНЗ «Бердичівське ВПУ» Бабич Роман взяв участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд).
Конкурс охоплював учнівську молодь віком від 6 до 17 років та проводився у форматі літературних творів публіцистичного характеру. На обласний етап надійшло майже 90 конкурсних робіт.
За есе «Правильний вибір» Бабич Роман нагороджений дипломом І ступеня. Робота конкурсанта направлена для участі у Всеукраїнському етапі конкурсу. Керівник – Юлія Блізніченко, викладачка української мови та літератури.
Вітаємо наших учасників! Бажаємо натхнення та нових досягнень.