![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230502_102331-766x1024.jpg)
2 травня 2023 року на базі НМК ПТО у Житомирській області відбулося підсумкове у 2022/2023 н. р. заняття Школи педагога-початківця (секція майстрів виробничого навчання та викладачів) в режимі відеоконференції Google Meet.
У роботі відеоконференції взяли участь 35 осіб.
Окремі слухачі курсу презентували свої практичні роботи:
КОНДРАТЕНКО Світлана (майстер виробничого навчання ДНЗ «ЦСО м. Житомира») – робочу навчальну програму, перелік навчально-виробничих робіт;
ЗАЛОЗНА Ірина (майстер виробничого навчання ДНЗ «Бердичівське ВПУ») – інструкційно-технологічну карту;
СТЕПАНОВА Ірина (майстер виробничого навчання Овруцького ПЛ) – методичну розробку уроку виробничого навчання.
Викладач Овруцького професійного ліцею ЧАЙКА Юлія ознайомила учасників відеоконференції з одним із способів впровадження онлайн-ресурсів в освітній процес.
Методисти НМК ПТО у Житомирській області Анастасія ЄВГЕНЬЄВА та Любов НЕДАШКІВСЬКА підвели підсумки проходження слухачами дистанційного курсу на платформі Moodle.
Зі сторінки Facebook Професійна освіта Житомирщини
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230502_103638-1024x766.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230502_102433-766x1024.jpg)