![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230407_085449-1024x766.jpg)
День здоров’я – це здорово! ЗДОРОВ’Я – ЦЕ НІЧОГО, АЛЕ ВСЕ БЕЗ ЗДОРОВ’Я – НІЩО.
Такий афоризм дійшов до нас ще з давніх часів, і він не потребує коментарів. Здорова людина – це така людина, яка життєрадісно й охоче виконує обов’язки, покладені на неї життям, і повністю реалізує свої фізичні й розумові здібності.
Формування у здобувачів освіти розуміння здорового способу життя, а також формування уявлення про здоров’я відбувається через зміну власної поведінки та способу життя. От і сьогодні, 7 квітня, у Всесвітній день здоров’я здобувачі освіти долучились до різноманітних заходів: тематична інтерактивна лінійка, відеочитання «Мистецтво бути здоровим», книжкова викладка «Час обирати здоров’я», акція «Обміняй цигарку на цукерку».
Яскравими емоціями супроводжувався обмін Здоровчиками з побажаннями та зображеннями про важливі складові здоров’я.
Хтось подумає: «Невже один день щось змінить?» Але… існує багато доріг, а кожен будує свою. Та, що важливо, ми не тільки дізнаємося про свій шлях, а й залишаємо камінці та талісмани.
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/received_1558801697947400-1-1024x768.webp)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230407_210840-1024x768.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/received_227655149939371-1024x768.webp)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/received_566069182005619-1024x768.webp)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/received_2353158424853738-1024x768.webp)