![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/20230201_122004-1024x768.jpg)
Напередодні Нового року ДНЗ “Бердичівське ВПУ” отримав 36 ноутбуків від Департаменту освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації за сприяння Фундації Олени Зеленської у співпраці з Ukraine House DC Fundation у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) донорами проєкту «Цифровий актив для України» виступили компанії HP та Microsoft.
Підтримка освіти і науки – важлива справа у всі часи, а особливо в умовах воєнного стану, адже наша молодь повинна здобути якісну освіту, щоб успішно будувати майбутнє у рідній країні.