![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/1674461181993-1024x768.jpg)
22 січня ми відзначаємо одне із знакових свят української держави – День Соборності України.
В училищі було проведено низку заходів до свята. Адже ідея соборності була й залишається базовою національною цінністю українців. День Соборності України – це одне з найважливіших свят нашої країни, яке символізує те, що ми всі – один народ і жодні кордони не зможуть розділити нас. Давайте завжди пам’ятати про це!
З Днем Соборності, держава,
Будь багата, щира, жвава.
Хай народ тебе цінує,
Зберігає та шанує!
З величезним святом, люди,
Хай країна добра буде.
Мир панує та завзяття,
Хай цвіте країна, браття!
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/1674460593515-1-1024x999.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/1674460593492-2-768x1024.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/1674460593526-2-985x1024.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/1674460593478-2-1024x672.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/1674461181993-1024x768.jpg)