![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/320687705_1794372260895633_8156815884433341349_n-1024x768.jpg)
16 грудня 2022 року в Житомирі відбувся гала-концерт та нагородження переможців Обласного молодіжного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні та авторської поезії «Закарбовані Майданом». Цьогоріч учасниками фестивалю стали 45 конкурсантів з усієї Житомирщини, серед яких обрано 24 лауреати І-ІІІ ступеня за рішенням журі та 2 переможці глядацьких симпатій (по одному у кожній конкурсній номінації “Патріотична пісня” та “Авторська поезія”).
Здобувачка освіти ДНЗ «Бердичівське ВПУ» Ольга Михайлівська, яка зараз опановує професію “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва кат. А1; водій автотранспортних засобів кат. С”, взяла участь у конкурсі і отримала Диплом лауреата ІІ ступеня у номінації «Патріотична пісня». Підготував конкурсантку керівник вокального гуртка училища Сергій Лапін.
Вітаємо творчий дует з високим досягненням! Нехай нагороди надихають і відкривають перед вами нові можливості.