![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/1671109826756-1024x1014.jpg)
Свято Андрія і його особливості святкування розпочинають зимовий цикл тематичних різдвяно-новорічних свят.
3 давніх-давен славилася Україна таким звичаєм, як святкування на Андрія. Увечері на Андрія хлопці і дівчата сходились разом до простої хати привітної господині. Там вони грали в різні ігри, розповідали небилиці та випікали калиту.
Українські традиції ожили і в гуртожитку училища. Вихователь гуртожитку Анна Цівінська підготувала цікаву програму, створила атмосферу затишку та залучила здобувачів освіти до українських обрядів.
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/1671109429775-1024x768.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/1671109429810-768x1024.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/1671109429821-771x1024.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/1671109429792-1024x768.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/1671109429783-768x1024.jpg)