Предметний тиждень “Фізична культура і спорт”

З 17.10.16 по 20.10.2016 року в училищі проходив предметний тиждень “Фізична культура і спорт”. Всі заплановані заходи були підготовленні викладачем фізичної культури, учнями училища і проведені на належному рівні.
17.10.16 на загальноучилищній лінійці був доведений план роботи проведення предметного тижня.
18.10.16 року пройшли змагання з легкої атлетики з бігу на дистанції 100м. Участь взяли 12 учнів.
Переможцями стали: Сизоненко Віталй –І місце, Краснопольський Максим – ІІ місце, Беляк Віктор –ІІІ місце.
19.10.16 відбувся відкритий урок з модуля “Легка атлетика” на тему “Естафетний біг” в групі 27 ТФ.
У спортивному заході “Швидкісно-силова естафета” з елементами військової підготовки переможцями стали: група 2.11А – І місце, 8.11Т – ІІ місце, 27ТФ – ІІІ місце.
20.10.16. учні училища брали участь у змаганнях з багаторазового жиму лежачи, які проходили на базі ПТУ №4. Наша команда зайняла ІІ місце і в особистому заліку Сизоненко Віталій посів ІІ місце.
Переможці отримали грамоти та дипломи за високі спортивні досягнення.