До 40-х роковин Чорнобильської катастрофи у нашому закладі відбувся відкритий виховний захід «Чорнобиль не має минулого часу» для студентів з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».
Під час заходу учасники згадали трагічні події 1986 року, вшанували подвиг ліквідаторів та замислилися над наслідками техногенних катастроф для довкілля і людства. Особливу увагу було приділено екологічній відповідальності та ролі кожного у збереженні природи.
Захід провела викладачка біології та екології, класний керівник ІІ курсу Юлія ЛІБІЧЕНКО.
Пам’ятаємо. Вшановуємо. Не забуваємо.


