![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240301_112418-1024x461.jpg)
Педагогічні працівники ДНЗ «Бердичівське ВПУ» взяли участь у роботі групи підтримки «ПОРУЧ» та навчальній програмі «НАВЧАННЯ ТЕХНІК ЗЦІЛЕННЯ ДЛЯ БАТЬКІВ, ОСІБ, ЩО ЇХ ЗАМІНЮЮТЬ, ТА СПЕЦІАЛІСТІВ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ З ДІТЬМИ», що реалізується за підтримки Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
Дякуємо тренерам Олені Поліщук та Людмилі Горобчук за цікаві та корисні заняття. Усі поради та опановані техніки зараз актуальні у роботі педагогів, сприяють попередженню розвитку посттравматичного стресового розладу емоційному зціленню та стабілізації і своєї особистості, і здобувачів освіти в умовах війни.
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/436236059_462288329637122_6578564607447129161_n.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/436294905_443499835079755_640219714241570420_n.jpg)