![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_11-49-09-1024x986.jpg)
Вишиванка – це наша гордість, символ єднання, згуртованості та підтримки в часи випробувань. Це наш незамінний святий оберіг, який міцно тримає зв’язок між усіма поколіннями українців і художнім кодом передає на полотні мрії та сподівання.
Ми гордо одягаємо вишиванки і показуємо усьому світові, що ми – нащадки волелюбного народу, який має героїчне минуле і зараз сміливо бореться за свою свободу.
Тільки разом ми непереможні!
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_11-49-14-3-768x1024.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_11-57-38-462x1024.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_12-22-38-768x1024.jpg)