![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/EVBB-CERTIFICATE_2024-200181_page-0001-1024x576.jpg)
Державний навчальний заклад «Бердичівське вище професійне училище» став членом ЄВРОПЕЙСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ (European Association of Institutes for Vocational Training (EVBB).
Метою роботи EVBB є якісне покращення професійної освіти та навчання в європейських країнах, розробка перспективних пропозицій співробітництва та інтеграції на основі принципів миру, демократії, свободи, рівності, справедливості, поваги до прав людини та верховенства права.