![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/397485516_851299343449604_4340144261993739067_n-1024x740.jpg)
31 жовтня 2023 року класний керівник групи 35 ТФ Ірина ЛЕСЬКО провела виховну годину на тему “Моя Україна – це моя земля”. Здобувачі освіти обговорили основні цінності нашого народу: національну державність, рідну мову, які відіграють важливу роль у відродженні України. Наша молодь усвідомлює значення цінностей, шанує свою історію та будує перспективні плани в сучасній державі, де найголовнішими для людей є воля та незалежність.
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/397450288_851299430116262_6343224930307861275_n-1024x679.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/397453136_851299413449597_8014624502007364298_n-1024x768.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/398232883_851299233449615_6986232286624662712_n.jpg)