![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-04_12-56-48-2-1024x577.jpg)
У державному навчальному закладі «Бердичівське вище професійне училище» пройшло «Свято сили та спритності», присвячене Дню українського козацтва та Дню захисників і захисниць України.
Чудові результати показали наші силачі, чим підтвердили могутність нашого козацького роду.
Також результативними були перемоги в змаганнях на швидкість та спритність. Переможцями стали здобувачі освіти групи 36 ТС. За волю до перемоги відзначилась група 15-11 К.
Здобувачі освіти, які взяли участь у святі, були задоволені можливістю позмагатися і показати, які вони всі козаки і козачки.
Козацькому роду нема переводу!
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-04_12-56-46-2-577x1024.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-02_23-12-41-441-768x1024.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-02_15-43-34-681-1024x768.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-04_12-56-48-1024x577.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-02_19-30-57-762-1024x771.jpg)