![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/20230626_134625-1024x706.jpg)
У ДНЗ «Бердичівське ВПУ» відбувся випуск кваліфікованих робітників. Цьогоріч дипломи отримали здобувачі освіти групи 31ТФ, які опанували професію «Тракторист-машиніст с/г виробництва категорії А1, А2. Водій автотранспортних засобів категорії «С». Фермер. Випускниками стали і здобувачі освіти групи 14-11 Т, які навчались за професією «Тракторист-машиніст с/г виробництва категорії А1. Водій автотранспортних засобів категорії «С».
Сьогодні ми відзначаємо цей випуск в складних умовах. Однак нас, українців, неможливо зламати. Ми будемо боротися, розвиватися, навчатися, працювати заради свободи й нашої майбутньої перемоги. У самостійне життя відпускаємо нове покоління професіоналів, які обов’язково досягнуть успіху в обраній справі та прославлять своєю працею нашу Україну на весь світ.
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/20230626_141159-1024x825.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/20230626_141346-1024x577.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/20230626_142208-1024x776.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/20230626_142610-1024x577.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/355062454_684867173465748_2129506698727615268_n-1024x461.jpg)