![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/20230626_101941-1024x577.jpg)
26 червня 2023 року в ДНЗ “Бердичівське ВПУ” здобувачі освіти випускних груп з професій “Тракторист-машиніст с/г виробництва категорії А1, А2; водій автотранспортних засобів категорії С; фермер 6 розряд” та “Тракторист-машиніст с/г виробництва категорії А1; водій автотранспортних засобів категорії С” складали Державну кваліфікаційну атестацію. Всім здобувачам освіти груп 31-ТФ та 14-11Т за результатами державної кваліфікаційної атестації присвоєна відповідна кваліфікація.
Вітаємо наших випускників з успішно складеними іспитами та бажаємо їм професійного зростання й самореалізації в житті!
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/20230626_102724-1024x577.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/20230626_101223-1024x577.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/20230626_110954-1024x577.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/355042253_822716729494145_474227698298498237_n-1024x766.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/356956052_809958353689702_4993229167259700837_n-1024x766.jpg)