![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/347230482_609780577752980_7118394199548483306_n.jpg)
24 травня в рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти в ДНЗ «Бердичівське вище професійне училище» майстер виробничого навчання Віктор ШИНКАРУК провів майстер-клас з підготовки машинно-тракторного агрегату Т-25 та розкидача РД-500 до внесення мінеральних добрив. Практичні навички відпрацьовували здобувачі освіти групи 33-ТФ Кондратюк Ілля та Шевчук Максим, які опановують професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; водій автотранспортних засобів; фермер». В ході проведення майстер навчив готувати техніку, ознайомив з технологією внесення добрив та правилами охорони праці під час виконання робіт.
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/349009845_252129220805787_8312230061894925272_n.jpg)