![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/334369055_549519923655204_8172845153240561573_n-1024x686.jpg)
Близько 20 закладів освіти Житомирщини співпрацюватимуть зі службою зайнятості у перенавчанні й підвищенні кваліфікації дорослого населення. Певним категоріям громадян, які не зареєстровані як безробітні, для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці служба зайнятості видаватиме ваучер, який надасть їм право безоплатно пройти навчання в обраних закладах.
01 березня, у пресцентрі обласної військової адміністрації за участі заступника начальника Віктора Градівського відбулась нарада представників усіх зацікавлених закладів освіти, роботодавців і профспілок щодо організації такого навчання за виданими ваучерами.
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/334295627_762414684999623_8600310285426687099_n-1024x743.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/334277602_221308506947828_4679997572198467358_n-1024x696.jpg)