![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/319721019_8418331621573089_7770878436596252531_n-1024x768.jpg)
Всеукраїнську акцію “16 днів проти насильства” підтримали учасники ради бібліотеки. Упродовж акції здобувачі освіти у бібліотеці обговорювали актуальні проблеми молоді, розглядали різні складні життєві ситуації, які можуть стати причиною насильства, грали в тематичні ігри, а також взяли участь у конкурсі карикатур “Шкідливі звички та їх наслідки”. Відвідувачі бібліотеки мали змогу ознайомитися з інформаційними матеріалами виставки “Насильству немає виправдання”. Разом з учнівською молоддю заходи організувала та провела бібліотекарка Ольга Залюбовська.
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/319677109_1086049565422983_4708545778755379832_n-768x1024.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/319642599_846033826640449_1315065069077985700_n-1024x996.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/319889797_446476144358647_7318546422729028446_n-768x1024.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/319696816_439893565026227_4321805145151013504_n-1024x768.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/319721019_8418331621573089_7770878436596252531_n-1024x768.jpg)