![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/291344223_2107307719449150_3754362216005577715_n-1024x472.jpg)
В рамках реалізації заходів обласного проєкту «Цифровізація професійної освіти Житомирщини», відповідно до наказу Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації від 03.05.2022 № 64 «Про організацію і проведення обласного конкурсу на кращу стратегію цифровізації закладу П(ПТ)О» впродовж травня-червня 2022 року в закладах професійної (професійно-технічної) освіти області було проведено вищезазначений конкурс (далі – Конкурс).
На Конкурс подали матеріали авторські колективи з 16 закладів П(ПТ)О області.
За результатами Конкурсу авторський колектив ДНЗ “Бердичівське ВПУ” посів ІІІ місце в номінації «Краща стратегія цифровізації ЗП(ПТ)О».
Наш колектив й надалі обиратиме перспективні напрямки роботи та втілюватиме в життя все заплановане.