![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-30_22-29-24.jpg)
На жаль, з фронту не припиняють приходити сумні новини.
В бою за свободу України загинув наш випускник Олександр Рєзнік. У 2003 -2006 рр Олександр здобував професію тракториста в нашому училищі. Майстри та викладачі пам’ятають сумлінного та відповідального учня, який завжди намагався всім допомогти, був добрим, щирим та працьовитим. Службу проходив у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді, а в 2015 році пішов захищати нашу державу, виборював нам волю й перемогу.
Олександр самостійно виховував сина, тому для всіх залишиться в пам’яті гідним прикладом турботливого батька, який любив своїх рідних та близьких, шанував та поважав їх.
Висловлюємо щирі співчуття всім, хто знав Героя.
Вічна пам’ять Захиснику…