В рамах Тижня професійної освіти, який проводився в ДНЗ БВПУ з 18 по 23 жовтня, з метою співпраці з громадським організаціями, для демонстрації можливостей професійної освіти, викладач Ружанцева Т.Г. провела зустріч здобувачів освіти з волонтерами молодіжної організації М-Формація. Вони провели тренінг «Як визначити свої професійні можливості, щоб відповідати вимогам обраної професії». Під час тренінгу здобувачі освіти опанували навики анкетування, написання резюме.