26 травня 2021 року на освітній платформі «Класна оцінка» в онлайн – режимі відбулося засідання обласного методичного об’єднання голів методичних комісій класних керівників та вихователів ЗП(ПТ)О на тему: «Формування природничо-екологічної компетентності здобувачів освіти ЗП(ПТ)О, озброєння їх досвідом розв’язання екологічних проблем». Відкрила засідання заступник директора з методичної роботи НМК ПТО у Житомирській області Ткачук І.М.
Блізніченко Ю.О., голова МК КК ДНЗ «БВПУ» акцентувала увагу учасників на системі роботи класного керівника, вихователя щодо формування екологічної компетентності здобувачів освіти ЗП(ПТ)О. Завершилося онлайн-засідання підведенням підсумків роботи секції за 2020-2021 навчальний рік.
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/191977696_876392206282315_4416916652383610645_n-1024x545.jpg)