З 15 березня 2021 року проводився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Житомирського територіального відділення Малої академії наук України. Здобувач освіти ДНЗ «Бердичівське вище професійне училище» Ковтонюк Андрій брав участь у науково-дослідницькій роботі відділення «Історія», секція «Історичне краєзнавство». Тема роботи: «Мистецтво Сергія Танадайчука як приклад «наївного мистецтва»». Керівник – викладач історії Ружанцева Г.С.. Конкурс-захист тривав два дні у дистанційній формі. 17 березня Андрій успішно пройшов постерний захист, а 18 березня виступив на науковій конференції.
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/Ковтонюк.jpg)