У рамках місячника з охорони праці здобувачі освіти ДНЗ “Бердичівське вище професійне училище” 06 травня 2026 року відвідали пожежно-рятувальну частину, де мали змогу ближче ознайомитися з роботою рятувальників.
Під час екскурсії для студентів провели цікаву та пізнавальну розповідь про діяльність служби, продемонстрували музей при пожежній частині, у якому зібрано історію розвитку пожежно-рятувальної справи.
Особливе захоплення у молоді викликала сучасна пожежна техніка та спеціальне обладнання, яке використовується під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Найбільше емоцій подарувала можливість власноруч потримати пожежний рукав та спробувати подати воду зі шланга. ![]()
![]()
Працівники частини також розповіли про особливості та переваги професії рятувальника, важливість цієї роботи для суспільства, можливості професійного розвитку та запросили молодь у майбутньому, після завершення навчання, приєднатися до лав служби порятунку.
Такі заходи допомагають формувати культуру безпеки, відповідальне ставлення до охорони праці та повагу до професії рятувальника.
