![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/415784306_883638263549045_8906978763723828444_n-766x1024.jpg)
Восени 2023 року Міністерство освіти і науки України при Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді провели Всеукраїнський родинний конкурс-виставку “Хліб – найбільший скарб”.
ДНЗ “Бердичівське ВПУ” представляв здобувач освіти І курсу з професії “Кухар; офіціант” Роман БАБИЧ. На виставку було надіслано експонат для участі у номінації “Хліб загального вжитку”.
Керівник роботи майстер виробничого навчання Ірина ЗАЛОЗНА.
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/415778407_883638143549057_3450604985554008138_n-792x1024.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/415768663_883638153549056_7943201813853330183_n-792x1024.jpg)