![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/88236230_page-0001-725x1024.jpg)
Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ https://op.ua, провів ІІ Всеукраїнський конкурс дитячої творчості “Чарівна осінь”. Основна ціль конкурсу – сприяння творчому розвитку дітей навіть у такі буремні часи, а також заохочення юних митців поділитися зі світом своїм баченням чарівної української осені.
Здобувач освіти ДНЗ «Бердичівське ВПУ» Роман БАБИЧ надіслав на конкурс поезію і за рішенням журі отримав Диплом ІІ ступеня у своїй віковій категорії (9-11 клас). Також подяку за підготовку учасників ІІ Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості “Чарівна осінь”, невпинну підтримку та постійний розвиток дітей та юнацтва України отримала куратор нашого учасника Юлія БЛІЗНІЧЕНКО.
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/13856075_page-0001-725x1024.jpg)