![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/Слайд1-1024x709.jpg)
26.05.2023 року рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти в ДНЗ «Бердичівське вище професійне училище» працювала «Солодка майстерня» під керівництвом майстрині виробничого навчання Лариси СЛОБОДЕНЮК. Здобувачі освіти групи 14-11К за професією «Кондитер; цукерник»
відточували свою професійну майстерність, творчість та чудовий смак. В ході проведення заходу майстриня ознайомила з технікою безпеки на кухні; з технологією приготування цукерок вручну; з оздобленням, подачею та оформленням цукерок.
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/Слайд2-1024x709.jpg)
![](http://3kutnik.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/Презентация-Microsoft-PowerPoint-4-1024x709.jpg)